V poradí štvrtý workshop SUPERBLOGERI je úspešne za nami! Dozvedeli ste sa o tom, ako zefektívniť svoje blogerské spolupráce. Čo to obnáša, čo preto treba spraviť, ako funguje bárter a kedy si vypýtať svoj prvý honorár.

Módna blogerka Miška a bývala MISS UNIVERSE Deniska

Hostia:

Simona Mištíková – zakladateľka PR agentúry Divino Agency, ktorá spolu so svojim tímom zastupuje klientov ako napríklad Hubert, Ford alebo Dr.Oetker, Cinemacity, Empik Foto a mnoho ďalších. 7 rokov viedla jeden z troch tímov v najväčšej PR agentúre na Slovensku, projekty v rôznych branžiach, všetkých veľkostí. Nepozná pauzu, nemá hodinky, občas príde včas, ale všetko zvládne. Rýchlosť jej slov nestihne zaznamenať žiadny stenograf. Je to jednoducho profíčka!

Zuzana Beňová – zakladateľka menšej, ale zato prosperujúcej PR agentúry Best One, v ktorej spolu so svojím niekoľkočlenným tímom zastupuje značky ako Fjallraven, Batiste, Nespresso, ale aj Schär či Ebenica. Zuzka má okrem toho vo svojom portfóliu 8 ročnú prax ako PR manažérka značky F&F. Je to žena do koča aj do voza, ktorá stíha aj nemožné, s pozitívnym prístupom a vždy s úsmevom na tvári. Jej príjemné vystupovanie hovorí za všetko!

Hosťky Zuzana Beňová z agentúry Best One a Simona Mištíková z agentúry Divino agency

Veronika Maťašovská – PR freelancerka, ktorá v minulosti zastupovala značku Zoot a prispievala článkami do rôznych printových či online médií. Momentálne sa venuje rebrandingu značky menejodpadu.shop, v ktorom okrem iného zodpovedá za blogerské spolupráce. Veronika sa okrem iného angažuje v niekoľkých útulkoch zvierat a sama si do svojej opatery zobrala pár psíkov. Je to veľký kreatívec, ktorý vymyslí vždy skvelú kampaň.

Zľava Veronika Maťašovská za klienta Zemito

Ivana Petrušová – módna blogerka aka Sweet Lady Lollipop, ktorá denne inšpiruje tisícky žien k tomu, aby ukázali svoju ženskosť a nežnosť v jednom. Jej módne kreácie sú vždy oku lichotiace a preto si dovolím tvrdiť, že Ivanka má vycibrený vkus! Okrem toho na svojich sociálnych sieťach podáva recenzie na rozličné kozmetické produkty alebo poskytuje tipy na cestovateľské destinácie. Ivanka nie je v blogerskej branži vôbec nováčik a je to vidieť aj na publiku, ktoré ju sleduje. Nieleže jej čísla prirodzene rastú, ale sledovatelia ukazujú svoju priazeň pod každou fotkou. Každú spoluprácu berie veľmi zodpovedne a profesionálne. Vždy má na veci svoj vlastný názor a nebojí sa ho povedať!

Módna blogerka a hosťka Ivanka Petrušová

Katarína Peterová – blogerka aka @laflorita , ktorá robí osvetu v oblasti života bez odpadu. Katka je nielen šikovná v prešívaní starých kúskov, ale rozhodla sa, že o ekologických problémoch planéty musí hovoriť viac. Preto spolu s fotografkou Maťkou Cimermanovou založili projekt @ekoistky, v ktorom svojim sledovateľom ukazujú, že život bez odpadu je možný, len treba chcieť a každý malý krok sa počíta. Jej profil na IG @lafloritask, dosiahol v priebehu posledného roka veľký úspech. Získala si veľkú priazeň u svojich sledovateľov, o čom svedčí aj fakt, že o nej bol uverejnený článok v slovenskej verzii magazínu Forbess.

Módna blogerka Ivanka a slow fashion blogerka Katka
Slovenská blogerská scéna
Foto by Adam Prommer

2. časť: zábavná talkshow, ktorú viedli 2 blogeri, Simona Milková a Dušan Marko a vyspovedali dvoch špeciálnych hostí. Máriu Zelinovú a speváčku Ronie.