Partnerom súťaže Superbloger 2019 je aj najväčší slovenský e-shop so značkovou pánskou a dámskou spodnou bielizňou Attractiv.sk.

Cena: Partner súťaže venuje všetkým víťazom v kategórii MÓDA a LIFESTYLE voucher na nákup produktov v hodnote 50€.

Nájdete v ňom všetky najžiadanejšie značky – Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Diesel, Cristiano Ronaldo – CR7, Polo Ralph Lauren, Puma, Levi’s, DKNY, Panache, Freya, Wacoal, Björn Borg, Andrew Christian, AussieBum, Cleo by Panache, Obviously.

Všetok tovar v ponuke e-shopu Attractiv.sk je výlučne originálny, priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov. Je to zároveň jediný e-shop, v ktorom nájdete najširšiu ponuku limitovaných fashion kolekcií týchto značiek. Kvalitné poradenstvo pri výbere je samozrejmosťou. 

„V Attractiv.sk si dávame záležať aj na pocite, ktorý nákup v zákazníkoch vyvoláva. Každú objednávku luxusne zabalíme, priložíme ručne podpísané poďakovanie za nákup, darček od Soaphorie a sladké prekvapenie k tomu…:)

Počas svojej existencie máme tisíce spokojných zákazníkov, ktorí sa aj vďaka kvalitným produktom a profesionálnemu servisu radi vracajú. Pretože ako sa hovorí, v kvalitnej bielizni budete nielen dobre vyzerať ale hlavne sa celý deň príjemne cítiť. A tento pocit má rozhodne rád každý“, dodal záverom majiteľ Marian Tar.