Hlavným partnerom kategórie Jedlo je spoločnosť BILLA.

Cena: Partner venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii Jedlo voucher na nákup v hodnote 100€. Partner venuje absolútnemu víťazovi voucher na nákup v hodnote 300€.

Spoločnosť BILLA bola založená v Rakúsku v roku 1953. Po 40 rokoch neustálej expanzie a rozvoja začala svoju pôsobnosť otvorením svojej prvej filiálky aj v Slovenskej republike. Rok 1996 bol rokom, kedy sa spoločnosť BILLA stáva súčasťou medzinárodnej skupiny REWE, sídliacej v nemeckom Kolíne. 

Spoločnosti BILLA záleží na dôležitých hodnotách akými sú deti, rodina, či zdravá výživa. Z toho dôvodu vzniklo občianske združenie BILLA ľuďom.

Od svojho príchodu na Slovensko prešla BILLA dynamickým vývojom, ktorý je do dnešných dní sprevádzaný každoročným nárastom počtu prevádzkovaných predajní. V novembri 2009 oslávila jubileum a v Bratislave otvorila už 100. predajňu. V súčasnosti môžete na Slovensku nakupovať už vo viac ako 150 predajniach BILLA. 

Za úspechom BILLA stoja v prvom rade jej zamestnanci, ktorí robia BILLA jedinečným supermarketom a prinášajú jej zákazníkom výnimočný zážitok z nakupovania. Každoročný nárast počtu predajní a rozvoj spoločnosti otvára v BILLA nové pracovné príležitosti, čím dáva aj možnosť stať sa súčasťou jej tímov.