Kategória: Krása

V poradí druhým hlavným partnerom v kategórii Krása je mladá kórejská značka Cremorlab, ktorá vznikla na základe 10-ročného skúmania špeciálnej minerálnej vody v kórejskej provincii Gangwon-do.

Cena: Partner venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii Krása produkty v hodnote 100€. Partner venuje absolútnemu víťazovi produkty v hodnote 300€, zároveň produkty, ktoré budú uvedené na trh ako novinka počas roka 2020 v hodnote 200€. 

Zloženia prípravkov CREMORLAB sú: bez parabénov, bez minerálnych olejov, bez benzofenónu, bez umelých farbív a bez parafínu.

Minerálna voda T.E.N.TM je základom všetkých prípravkov CREMORLAB. Vyniká 300-násobne vyšším obsahom základných aj vzácnych minerálov, než je možné nájsť v bežnej minerálnej vode. Ponorte svoju pleť do úžasnej kombinácie dávnych tajomstiev Ázie!

Kyslík, základná zložka pre život, sa stáva hlavnou zložkou novej prevratnej línie Cremorlab O2 Couture. Aktívny kyslík zlepšuje dýchanie buniek, čím prispieva k ich optimálnym funkciám, komunikácii a obnove vo všetkých krokoch starostlivosti o pleť.