Hlavným partnerom kategórie Sebarozvoj a motivácia je e-shop s oblečením Dedoles.

Cena: Partner venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii Sebarozvoj a motivácia zásobu veselých ponožiek a veselého spodného prádla v hodnote 500€ a spoločné profesionálne fotenie. Partner venuje absolútnemu víťazovi zásobu veselých ponožiek a výber TOP Dedoles produktov (balíček) spolu v hodnote min. 1000€. Absolútny víťaz sa zároveň stane tvárou novej Dedoles CSR kampane, ktorá podporí myšlienku podľa jeho výberu.

Dedoles aktívne podporuje ľudskú rozmanitosť, ochranu prostredia, etickú výrobu a neustále sa snaží prekonávať očakávania svojich zákazníkov. Nie je internetovým obchodom – je komunitou, ktorú tvoria desiatky tisíc spokojných zákazníkov a fanúšikov, ktorí sa hlásia k jej filozofii.

Značka Dedoles prichádza s nadčasovou módou. V jej DNA je zakorenená zodpovednosť k ľuďom, k prírode, k budúcim generáciám a udržateľnosť, ktorú prenáša do všetkých procesov vo firme. Svojim zákazníkom chce prinášať len kvalitné kúsky, ktoré dlho vydržia, a pomocou personalizovaného dizajnu vyjadrujú ich vlastné JA, to čo majú radi, čo ich vystihuje a z čoho budú mať nielen radosť, ale aj dobrý pocit. 

Dedoles  chce meniť svet k lepšiemu.