Partnerom súťaže SUPERBLOGER 2019 je aj značka EASYCASE, ktorá sa predovšetkým zameriava na personalizované obaly na telefón, a ktorá sa rozhodla odmeniť víťazov v kategórii Móda za najlepší WEB, OBSAH, SOCIÁLNE SIETE a Absolútneho víťaza, vouchrom v hodnote 50€.

EASYCASE sa riadi mottom: Vytváranie personalizovaných krytov na telefóny nikdy nebolo jednoduchšie!

Ako polygrafi, typografi, grafici a tiež odborníci na mobilné príslušenstvo vedia posúdiť, čo znamená kvalitný výrobok. Zúročili svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti polygrafie a predaja príslušenstva pre mobilné telefóny aby vám, zákazníkom, priniesli produkty, ktoré potešia oko nielen kvalitou potlače a dizajnom, ale aj balením, ktoré na Slovensku v tomto segmente len zriedka nájde konkurenciu.

Nielen ich interní dizajnéri, ale ilustrátori a grafici z celého sveta vydali to najlepšie z nich, aby vám, svojim zákazníkom, priniesli zaujímavé a oku lahodiace dizajny, ktoré urobia vaše telefóny krajšími, unikátnejšími ale najmä a to predovšetkým, ochránia ich pri každodennom používaní.

Tvorcovia si pre vás pripravili krátke video, ktoré vás prevedie celým procesom. Na jeho vývoji si dali extrémne záležať, aby bol z používateľského hľadiska jasný, prehľadný a najmä, aby zákazník získal dokonalú predstavu, ako bude jeho produkt po vytlačení vyzerať. Každý z predpripravených dizajnov je robený na zákazku pre vaše použitie, takže len ťažko by ste hľadali rovnaké dizajny na iných stránkach či fotobankách. Spolupodieľali sa na nich dizajnéri z celého sveta a tvorcovia sú presvedčení, že sa im podarilo urobiť mnoho zaujímavých a skutočne jedinečných dizajnov. Navyše, každý z nich si môžete sami upraviť podľa vašich predstáv tak, aby ste získali taký vzhľad vášho krytu, že bude radosť sa na neho denne pozerať! Môžete si na neho pridať vaše meno, iniciály, motto, fotografie, skrátka, čo len chcete. Kreativite sa u nás medze nekladú a je len a len na vás, ako si ho upravíte 🙂