Kategória: Krása

Hlavným partnerom súťaže Superbloger 2019 v kategórii Krása je mladá a inovačná značka kozmetiky so sídlom v Dánsku GOSH COPENHAGEN. Jej produkty sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 80-tich krajinách sveta.

Cena: GOSH COPENHAGEN venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii Krása produkty v hodnote 100€. Partner venuje absolútnemu víťazovi produkty v hodnote 300€, zároveň produkty, ktoré budú uvedené na trh ako novinka počas roka 2020 v hodnote 200€. Absolútny víťaz sa tiež stane tvárou kampane GOSH COPENHAGEN.

GOSH COPENHAGEN ponúka široký výber produktov v rôznych kategóriách: dekoratívna kozmetika, vône, vlasová starostlivosť, telová starostlivosť. Vývoj, výroba, ako aj distribúcia produktov sa uskutočňujú zo sídla značky v Dánsku, vďaka čomu značka dokáže dohliadať na všetky procesy, ktorými produkty prechádzajú. Takýmto spôsobom značka dokáže zabezpečiť to, aby všetky produkty GOSH COPENHAGEN stelesňovali jej identitu a hodnoty. Bohatá škála produktov umožňuje našim zákazníčkam vybrať si presne ten produkt, ktorý vyhovuje ich individuálnemu štýlu a prianiam. Dnešné trendy v skrášľovaní sa neprestajne menia a inovačné formy tvoria základné kamene GOSH COPENHAGEN. Dokážeme rýchlo zachytiť nové nápady, zákaznícke potreby a budúce trendy, a rovnako dokážeme všetky tieto aspekty premeniť do nových produktov.

Všetky produkty GOSH COPENHAGEN sú vyvíjané s využitím najnovších technológií a poznatkov. Úzkou spoluprácou s dodávateľmi surovín zabezpečujeme, aby k našim zákazníčkam smerovali len produkty najvyššej kvality. Až 70% produkcie tvoria vegánske produkty. Jesenný trend produktov predstavuje aktuálna MISS Slovensko 2019 a MISS GOSH Frederika Kurtulíkova. O líčenie a foto sa postaral Lukáš Kimlička.