Partnerom súťaže Superbloger sa stala aj značka „Lovely Lights“,  ktorá svojimi písmenami rozžiarila aj náš galavečer.

Značka „Lovely Lights“ vznikla v spolupráci majiteľov strojárskej výrobnej firmy a ich dlhoročných priateľov, ktorí ich, ako sami tvrdia, nadšením pre svadby veľmi rýchlo nakazili.

Spoluzakladateľka značky Michaela Šoltész spomína na ich začiatky:

„Dlhšie sme spoločne uvažovali, ako sa dá exteriér alebo interiér, v ktorom sa koná svadobná hostina, oživiť, ozvláštniť tak, aby bol pre všetkých zúčastnených nezabudnuteľný. Na internete sme našli veľké množstvo inšpirácií, najmä na zahraničných stránkach. Najviac nás zaujali veľké svietiace nápisy – písmenká, vďaka ktorým na nás každý event alebo svadba pôsobili veľkolepo a viac osobnejšie. Písmená sú svojimi rozmermi neprehliadnuteľné a keď sa rozsvietia, vedia rozžiariť každý priestor“.

Nakoľko sa svadobná sezóna nezadržateľne blížila, bola to pre nich veľká výzva. Preto sa rozhodli čím skôr začať s vlastnými návrhmi písmen a postupne aj s ich vlastnou výrobou. V minulom roku značka “Lovely Lights” predstavila dekoračné písmená, symboly a čísla, z ktorých je možné vyskladať si rôzne iniciály mien alebo akýkoľvek iný vhodný nápis.Písmená vyrábané pod značkou „Lovely Lights“ slúžia predovšetkým na prenájom. Nakoľko ich priamo na Slovensku navrhujú a vyrábajú, nie je problém vyrobiť akýkoľvek návrh podľa predstáv potenciálneho zákazníka.