Móda sa netočí len okolo ľudí. Aj naši štvornohí maznáčikovia si zaslúžia byť štýloví. A preto sa MINI rozhodlo podporiť okrem kategórie LIFESTYLE aj kategóriu MÓDA.

MINI venuje víťazom ocenení WEB, SOCIÁLNE SIETE a OBSAH lifestyle produkty z automobilovej kolekcie oblečenia a doplnkov MINI LIFESTYLE v hodnote 49€. MINI venuje Absolútnemu víťazovi lifestyle testovanie automobilov značky MINI, 5x na 7 dní s plnou nádržou.

Cestovná súprava pre psov umožní malým priateľom stráviť cesty v MINI automobile v ešte väčšom pohodlí a bezpečí. Práve tieto dva parametre sú základnými bodmi, ktoré spájajú MINI a milánsku značku Poldo Dog Couture. Tá bola založená dvoma priateľmi, ktorí roky pracujú v módnom priemysle a ktorí sa sústreďujú na zdokonalenie mäkkých a odolných materiálov s cieľom obliecť štvornohých priateľov s vkusom a bez obetovania slobody pohybu.

Nové MINI Clubman kombinuje zábavnú jazdu MINI s vysokou úrovňou všestrannosti pre denno-denné cestovanie, ale i na cesty na veľké vzdialenosti. Štyri bočné dvere a päť sedadiel so všestranným batožinovým priestorom za dvoma zadnými delenými dverami zaručujú vysoký stupeň funkčnosti a kreatívneho využitia priestoru – tak charakteristické pre MINI. Komfort, všestrannosť a bezpečnosť sú preto charakteristiky, ktoré ponúka nové MINI Clubman cestujúcim a ich štvornohým priateľom.

Poldo Dog Couture je nová luxusná značka špecializujúca sa na dizajn rafinovaného oblečenia pre psov. Značka ponúka širokú škálu oblečenia a vycibrených doplnkov prispôsobených pre pohodlie psov rôznych veľkostí a s osobitnou pozornosťou na majiteľov, ktorí sa radi starajú o svoje zvieratá tak, ako sa starajú sami o seba. Materiály sú veľmi kvalitné a vyrábané v Taliansku so zvláštnym dôrazom na pohodlie každej veľkosti a plemena psa. Kolekcia má výrazný dizajn. Strihy sú klasické aj trendy a sú inšpirované nadčasovou výrobou v talianskom štýle.

Elegantná cestovná súprava pre psov v rafinovanej krabici s umiestnením vo veľkom kufri MINI Clubman obsahuje:

Textilnú prikrývku s viacerými funkciami, ktorá chráni sedadlá a umožňuje psovi cestovať v pohodlí a počas cesty sa dá dodatočne využiť, napr. na piknik. Vodítko a golier, ktorého strednú časť je vymeniteľná. Bezpečnostné vodítko, ktoré je možné pripnúť pomocou bezpečnostného pásu. Kožený obal s dvoma potravinárskymi cestovnými miskami zo silikónu. Súpravu pre psov Poldo Dog Couture je možné zakúpiť u participujúcich talianskych MINI predajcov a na webovej stránke poldodogcouture.com.