Prekvap svojich blízkych netradičným vianočným darčekom – pitným režimom od waterdrop. V dnešnom preplnenom svete je čoraz náročnejšie vybrať to správne prekvapenie. 

Trendový a užitočný darček, ktorý navyše pomôže vášmu telu, vôbec nemusí stáť stovky eur. Waterdrop ponúka jedinečný pitný režim, ktorý vďaka tomuto mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Waterdrop sa stal novým trendom zdravého životného štýlu s dôrazom na ochranu životného prostredia. 

Vyber netradičný darček.

Waterdrop predstavil nový dizajn sklenej fľaše Mele, ktorý zaujme na prvý pohľad netradičnými geometrickými tvarmi. Spolu s dropmi obľúbených príchutí v dokonalom vianočnom obale poteší úplne každého. Oživ si vodu množstvom vitamínov, antioxidantov, superpotravín, ktoré hydratujú telo počas chladných dní a to všetko bez cukru a zbytočných plastov.

Waterdrop je dokonalým darčekom pre každého člena rodiny, priateľov alebo kolegov. Na výber sú aj praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú vytvorené z recyklovateľného materiálu. Sklenené a nerezové fľaše z kvalitného materiálu, bambusové slamky či drevené krabičky s trendovým dizajnom. Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastových fliaš.

Waterdrop má teraz pre vás darček, 10% zľavu na nezľavnené produkty. Stačí uviesť pri nákupe promokód v tvare Detiamy10.

Užite si Vianoce s waterdrop!


Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky. K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše. 

Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti  bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo.Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.