Slovenská značka, ktorá predstavuje funkčné potraviny sa rozhodla podporiť kategóriu MAMA a odmeniť všetkých víťazov balíčkom produktov v hodnote 50€.


Powerlogy je slovenská firma, ktorá chce ukázať, že menej je v skutočnosti VIAC. Kvalita a čisté zloženie produktu alebo správne nastavenie celej životosprávy je pre ňu dôležitejšie ako kvantita. Vyvíja preto vlastné receptúry podľa prísnych štandardov kvality. Na trh prináša produkty špecifické originálnou čistou chuťou. Všetky produkty POWERLOGY sú bez rafinovaného cukru, umelých prídavkov, farbív, konzervantov, neobsahujú ani lepok, laktózu či sóju, a tak sú vhodné pre rôzne výživové smery (všežravec, paleožrút, vegetarián, vegán), intolerancie (bezlepkové, bezlaktózové, glutenfree) aj pre najmenších, pretože ich rastúce telá kladú vyššie nároky na výživu.

POWERLOGY produkty sú tak pre všetkých, no ocenia ich najmä ženy, muži, rodičia, športovci, podnikatelia, manažéri, kreatívci či študenti, ktorí hľadajú 100% kvalitu a originálnu chuť bez kompromisov v zložení pre podporu aktívneho a produktívneho životného štýlu. 

,,Sme veľmi hrdí, že niektoré naše produkty sú držiteľom medzinárodného ocenenia Great Taste Awards.” – hovorí zakladateľ značky Dušan Plichta

Ku oceneným patrí napríklad Power Butter – BIO Mandľové maslo. Obsahuje 100 % BIO mandle prémiovej kvality zo Sicílie so štipkou morskej soli, bez cukru a konzervantov. Mandle sú len jemne pražené pri nízkej teplote, a to tesne pred spracovaním do masla. Ponúka prirodzenú sladkosť, bez cukru, bez mlieka a lepku, vhodné pre low-carb a keto diétu. Jeho zloženie kontrolujú detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Za pozornosť určite stojí aj Power Coffee – káva s maslom a MCT olejom nie je zázrak na chudnutie, ale ak si ju správne zaradíte do vášho komplexného protokolu, tak vám prinesie mnoho metabolického úžitku. Najdôležitejšou výhodou je to, že vďaka Power Coffee s MCT olejom a maslom dokážete využiť čiastočné hladovanie a prispieť tak k tréningu svojho metabolizmu. V jednoduchosti to znamená, že telo učíte lepšie spaľovať tuky. Ak by ste sa chceli hlbšie ponoriť do vedeckých súvislostí, tak ide o aplikáciu cyklickej ketózy, ktorú viete aktivovať práve vďaka špeciálnym MCT tukom.

Powerlogy tím vás rád uvíta aj vo svojej kaviarni Powerlogy space&coffee. Ide o komunitný priestor a základňu firmy. Stretávajú sa tu ľudia vo voľnom čase pri diskusiách, eventoch, ochutnávkach a vzdelávacích seminároch a prednáškach. Neštandardná kaviareň poskytuje kávu vlastnej značky Power Coffee a nový prístup k raňajkám a snackom. Nenechajte si ujsť energické Power specials nápoje zakladateľa Dušana Plichtu, v ktorých používa Bio maslo z Rakúska, ako aj svoje prémiové produkty: MCT, ghee, collagén, škoricu a pravú bean-to-bar čokoládu.

V portfóliu Powerlogy okrem spomínaných potravín nájdete aj ponuku rôznych seminárov, workshopov či pobytov zameraných na zdravé stravovanie, sebarozvoj, gurmánstvo či mindfulness.  Aktuálne tam nájdete napríklad zážitkový rodinný zájazd do Toskánska, bezlepkové kváskovanie s Naty Žúrekovou Štefkovou alebo seminár so zakladateľom Powerlogy Dušanom Plichtom.