Partnerom súťaže je aj mladá slovenská tvorkyňa Veronika Madleňáková, ktorá vystupuje pod značkou pomalej módy ako Severanka.sk

Veronika sa rozhodla oceniť víťaza ocenenia SUPEROSOBNOSŤ. Víťaz obdrží voucher v hodnote 250€ .

“Keď som si v obchodoch nevedela vybrať žiadne oblečenie, no za to v secondhandoch mi vždy padlo niečo do oka, dopočula som sa o hnutí Fashion Revolution. Podmienky, za ktorých sa vyrába oblečenie a to nielen vo svete, ale aj na Slovensku ma inšpirovalo k vzniku vlastnej značky.”-hovorí Veronika.

Severanka je slow fashion značka, ktorá kladie dôraz na jedinečnosť a ženskosť každej z nás a pritom myslí aj na prírodu.

Naše strihy sú postavené nielen na ženskej kráse ale sú vytvárané tak aby boli pohodlné a to v každej chvíli.

Inšpiráciu pre naše kúsky hľadáme všade okolo nás. Veľakrát je to práve z minulosti, keď sa snažíme priniesť jej krásu a originalitu do súčasnosti.

Všetky naše produkty sú šité zo starostlivo vyberaných kvalitných materiálov. Keďže sa hlásime k princípom trvalo udržateľnej módy, dôkladne si vyberáme dodávateľov, ktorí ponúkajú nielen kvalitné materiály, ale tieto materiály sú vyrábané za vhodných podmienok a v Európe. Najviac našich dodávateľov máme z Českej republiky. Podporujeme myšlienku upcyklácie a okrem využívaniam zbytkov, podporujeme používanie tzv. “deadstock”. Dávame šancu materiálom, ktoré niekto iný už nepotrebuje či už je to pozostatok kolekcie, alebo ostal po zavretí fabriky.