Slávnostné odovzdávanie cien Superbloger 2019 podporila aj značka TATRATEA, ktorá zabezpečí pitný režim počas celého večera.

Určite dôverne poznáš Tatranský čaj, náš národný unikát, ktorý je známy najmä svojou širokou paletou chutí a hlavne sily. Od 17-percentnej mliečnej chuťovky až po 72-percentného zbojníka, všetky druhy TATRATEA chutia a tiež vyzerajú originálne. Balené v krásnych fľašiach hrdo reprezentujú naše Slovensko v zahraničí. 

TATRANSKÝ ČAJ je legendou tatranských horských chát, kde sa jeho tradícia udržala až do súčasnosti. Horali v tých časoch mnoho chorôb liečili domácou medicínou. Vriacou vodou zaliali bylinky, pridali pálenku, med, cesnak a loj. V radostných i menej radostných časoch si ľudia cenili každú chvíľu na stretnutie. Vždy sa pritom navzájom uctili pohárikom niečoho dobrého, silného. Každý mal svoj vlastný recept, ale všetci ho stále volali čaj.

Ako plynul čas, krajina a ľudia sa menili. Ale čaj stále zostával. Posledných 60 rokov sa z neho stala obľúbená pochúťka na horských chatách v Tatrách. Turisti majú radi jeho chuť a baví ich aj jeho tradičná forma podávania. V každej chate nájdete iný recept, ale všetci ho volajú Tatranský čaj.

Nová kapitola jeho príbehu sa začala písať v roku 2003, kedy spoločnosť KARLOFF začala vyrábať TATRATEA. Zo všetkých tradičných receptov vybrali to najlepšie a vytvorili TATRATEA. Ľudia po celom svete môžu objavovať jeho rôznorodé podoby a príchute. Nezáleží na tom, ktorá chuť sa vám zapáči, vždy budete piť TATRATEA. 

Na galavečeri Superbloger 2019 budeš môcť ochutnať z celej palety 14 druhov, a takisto bude možnosť vyskúšať skvelé drinky, ktoré si pre teba barmani z TATRATEA pripravili. 

NÁMORNÍKOVÁ ŽENA: TATRATEA 22 % KOKOS, smotana, chilli, mandľový sirup, ananásové pyré 

TO TEA OR NOT TO TEA: TATRATEA 52 % ORIGINAL, coldbrew sencha, sirup baza-med-citron 

www.tatratea.com

www.pisrozumom.sk