Trávite voľné chvíle vyrábaním vianočných drobností ako sú prírodné sviečky, mydlá alebo svietniky a rôzne ozdoby? Premeňte vaše hobby na biznis a vytvorte si vianočný obchod na Webnode. Tradičné výrobky sa opäť vrátili a mnohí z nás dajú prednosť ručne vyrábaným produktom pred sériovou výrobou. 

Pokiaľ sa venujete ručným prácam ako je pletenie, háčkovanie alebo tvorba rôznych drobností, neváhajte a využite najkrajšie sviatky v roku na otvorenie svojho online obchodu. Webnode vám uľahčí každodenné spravovanie e-shopu. Vďaka jednoduchému ovládaniu užívateľského systému to zvládne úplne každý už za pár minút. Vyberte si farbu, písmo jednotlivých textov a popisov. Dôležité je vybrať aj vhodný názov stránok, aby si ho vaši návštevníci ľahko zapamätali a mohli vaše stránky opäť navštíviť.

 Stačí už len pekne nafotiť každý z vašich výrobkov a umiestniť ich na stránku. Ak máte príbeh alebo odkaz pre svojich zákazníkov, stačí ho nahrať a prostredníctvom Youtube kanálu umiestniť na e-shop.

Nezabudnite si vyzdobiť svoj online obchod vianočnou atmosférou, napríklad aj vlastnými fotkami a sviatočnými motívmi. Určite to však netreba s dekoráciou prehnať, tak aby vám výzdoba nezatienili samotné výrobky. Pri tvorbe e-shopu sa sústreďte na jednoduchú navigáciu v menu, tak aby sa každý návštevník vášho online obchodu jednoducho orientoval a stal tak vašim pravidelným zákazníkom. 

Už viac ako 30 miliónov ľudí na celom svete využíva služby spoločnosti Webnode. Pridajte sa k nim, oceníte profesionálny prístup a Webnode vám kedykoľvek zodpovie otázky alebo poradí s problémom v lokálnom jazyku. Užite si Vianoce s vašim novým online obchodom.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Spoločnosť Webnode je na slovenskom trhu už od roku 2008. Dnes za jej chodom stojí viac než 100 ľudí, ktorí sa starajú o bezproblémovú činnosť všetkých stránok. Webnode ponúka vlastnú doménu, hosting a množstvo moderných a štýlových šablón, ktoré si podľa svojej potreby prispôsobíte. Jediné, čo musíte mať, je pripojenie na internet. Vďaka jednoduchému užívateľskému prostrediu si môžete vytvoriť svoju osobnú stránku, internetový obchod alebo firemnú prezentáciu pokojne aj z pohodlia vašej pohovky. Na Slovensku na tejto platforme funguje približne 840-tisíc webových stránok.