Partnerom súťaže je aj mladá slovenská dizajnérka Veronika Miháliková, ktorá vystupuje pod značkou pomalej módy ako Vivien Mihalish.

Veronika sa rozhodla oceniť víťaza za najlepšie SOCIÁLNE SIETE v kategórii MÓDA. Víťaz obdrží voucher na šaty v hodnote 200€ .

V jej ponuke nájdete predovšetkým šaty, ale aj  sukne a topy, teda outfity feminínneho rázu. Jej šaty implikujú princeznovské siluety, vílovské dezény, pompézne volány, či dekoratívne prvky ako mašle a krajku, ale sú aplikované tak, aby ich žena mohla nosiť každý deň, napríklad v meste, do práce, na dovolenky, i na slávnostnejšie príležitosti. V kolekciách i výrobe na zákazku prevládajú modely vyrobené z prírodných materiálov ako je bavlna, viskóza či hodváb a vlna.  Pre Vivien Mihalish je typický koncept  objednania modelu zo skice, ktorý je vytvorený na mieru nositeľky v jednom originálnom kuse. V tvorbe značky je často prítomný aj proces upcyklácie, napríklad z vintage materiálov. 

Veronika Miháliková vyštudovala odbor Odevný dizajn na Strednej umeleckej škole v Trenčíne. Hoci na vysokej škole študovala žurnalistiku, počas magisterského štúdia založila značku Vivien Mihalish. V súčasnosti sa jej venuje naplno a jej snom je, aby sa na Slovensku zase rozvinula poctivá ateliérová tvorba charakteristická pre princíp slow fashion. Túži po tom, aby ju ženy zosúladili so svojím štýlom a uprednostnili pred fast fashion. Veronika je aj členkou hnutia Fashion Revolution na Slovensku.