Partnerom súťaže SUPERBLOGER 2019 je aj značka WATERDROP, ktorá predstavuje predovšetkým úžasnú myšlienku a veľké odhodlanie zmeniť spôsob pitia vody bez plastov, konzervantov, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov.

Cena: Partner venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii Jedlo produkty v hodnote 30€. Partner venuje absolútnemu víťazovi produkty v hodnote 50€. Partner zároveň poskytuje absolútnemu víťazovi exkluzívnu možnosť honorovanej spolupráce ušitej na mieru pri uvedení novinky v rámci lokálnej komunikačnej kampane.

Waterdrop kocky sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených. Príprava je pritom veľmi jednoduchá, stačí hodiť 5-gramovú kocku Waterdrop do pohára alebo fľaše vody a vzápätí sa z niečoho tak malého stane niečo tak veľké a bohaté – ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko je bez pridania cukru.

Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života. Ponúka sa v rôznych chutiach, ktoré povzbudia pri náročnom dni alebo naopak upokoja pred spánkom.

Waterdrop prichádza na trh s unikátnou čiernou novinkou NERO, ktorá svojou tajomnou chuťou očarí každého. Jedinečný mikrodrink bude skvelým spoločníkom na každej nezabudnuteľnej párty počas dlhých nocí.

Nová nezameniteľná chuť NERO je čiernou ovcou v rodine Waterdrop. Je dokonalým drinkom na každú zábavu, bohatý na minerály a vitamíny na povzbudenie. Nový Waterdrop NERO dostane telo rýchlo do kondície vďaka jedinečnému spojeniu povzbudzujúceho extraktu z kolového orecha a výťažku z guarany, ktorá dodáva energiu. Tajnou prísadou novinky NERO je prírodný kofeín a populárne aktívne uhlie, ktoré zbavuje telo škodlivých látok. Každý mikrodrink NERO obsahuje aj dôležité vitamíny C, B6, B12 a osviežujúcu chuť ostružín.

Waterdrop NERO je neoddeliteľnou súčasťou každej párty. Povzbudí každú unavenú myseľ vďaka unikátnej kombinácii superpotravín a vitamínov. A to všetko bez cukru. Je dokonalým parťákom dlhých nocí na parkete.

Waterdrop NERO si vezmete so sebou v štýlovej čiernej fľaši z limitovanej edície, ktorá vďaka kvalitnému nerezu udrží každý drink v správnej teplote. Dvojitá stena udrží vodu studenú až po dobu 24 hodín a teplú až 12 hodín. Fľaša má objem 500 ml. K nej sa skvelo hodia aj nerezové slamky, ktoré sú novinkou v portfóliu Waterdrop.