Partnerom súťaže Superbloger 2019 je aj šikovný nástroj na tvorbu webu Webnode, s ktorým si vlastné stránky zvládne vytvoriť skutočne každý používateľ internetu.

Cena: Partner venuje 7 víťazom ocenenia najlepšie Sociálne siete možnosť využiť balíček PROFI v hodnote cca 200€ na celý rok.

Aktuálne štatistiky spoločnosti Webnode potvrdzujú, že popularita blogov na Slovensku stále stúpa. Počas prvého pol roku pribudlo len na slovenskej platforme Webnode 4 500 blogov, vo svete to je takmer 220 000. Medziročný nárast v porovnaní s minulým rokom je viac ako 18 %.

Založenie blogu na Webnode je veľmi jednoduché. Stačí si na www.webnode.sk kliknúť na ikonu „Vytvoriť web“, následne vyplniť názov blogu a prihlasovacie údaje. V ďalšom kroku je potrebné vybrať si šablónu. Ideálne pracovné prostredie editora zaistí jednoduché a rýchle vytvorenie blogu podľa vlastných predstáv. V prípade potreby je možné sa kedykoľvek obrátiť na poradňu, kde pomôžu s akýmkoľvek problémom v lokálnom jazyku. 

Okrem blogov sú populárne aj e-shopy, ktoré má Webnode vo svojom portfóliu. Vďaka jednoduchému nastaveniu a spravovaniu si podnikateľ nastaví všetko, čo potrebuje k úspešnému predaju online. Celú verziu internetového obchodu je možné vyskúšať si zdarma.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.