Kategória: Lifestyle

Sme prvá a posledná generácia, ktorá dokáže našej planéte pomôcť. Tak to skrátka je. Zemito.sk nie je žiadnym zelenáčom. Patrí pod firmu JRK waste managment, ktorá sa stará o eliminovanie odpadu na úrovni obcí a miest. Sme tu pre tých, ktorí to cítia rovnako, ktorí chcú žiť zodpovednejšie a ohľaduplnejšie. 

Cena: Partner venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii LIFESTYLE produkty v hodnote 50€. Partner venuje absolútnemu víťazovi kompostér v hodnote 160€.

Od bytového kompostéru, cez zdravé fľaše, až po prírodnú kozmetiku

Vedeli ste, že pomocou bytového kompostéra dokážete eliminovať svoj odpad až o 40%? Podľa nás je to úžasné! Preto u nás nájdete bytové kompostéri a k tomu rovno aj dážďovky, ktoré sa o váš bio odpad rady postarajú. 🙂 Nerezová fľaša je nielen krásnym doplnkom, ale aj užitočným partnerom na cesty kamkoľvek sa vyberiete. Nápoj udrží dlhšie chladný/teplý a keď je prázdna takmer nič neváži. Prírodnej kozmetike sa poteší nielen naša pokožka, ale aj príroda, v ktorej sa rozloží bez toho, aby napáchala škody. 

Poradíme, pomôžeme

Na našej stránke zemito.sk nájdete blog, kde prinášame užitočné články, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v téme, predstavia naše novinky a vychytávky. Dozviete sa ako postupovať pri zakladaní bytového kompostovania, prečo je eko drogéria pre našu domácnosť to pravé orechové a koľko plastu dokážete eliminovať ak začnete namiesto klasických kávových kapsúl používať nerezový WAYCAP. 

Menej plastov je náš svet

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkovi alternatívu k jednorazovým plastom, ktoré sa pomaly dostávajú do  DNA našej planéty. Samozrejme nejde nám o to, aby všetci vyhodili všetko plastové čo doma majú. Skôr by sme boli radi, keby pri ďalšej kúpe premýšľali nad tým, ktorý materiál je dlhodobo udržateľný a recyklovateľný. Napríklad namiesto alobalu nám na balenie desiaty skvele poslúži včelobal,  nemiesto vatových tampónov tie látkové odličovacie tampóny a tuhý šampón hádam ani netreba spomínať. 🙂 Sme e-shop s tipmi, trikmi a radami len pre to čo potrebujete, nič navyše.