Súťaž Superbloger 2019 sa rozhodla podporiť aj reštaurácia zMenu, ktorá ponúka stredomorskú kuchyňu. Všetkým víťazom v kategórii JEDLO venuje voucher v hodnote 35€ na večeru pre dvoch.

Koncept zMenu Pasta and Wine je postavený na stredomorskej kuchyni s cieľom ponúknuť kvalitné denné menu a vždy čerstvé cestoviny. 

Ponuka je postavená na tom, že vieme pripraviť skvelé čerstvé menu, fantastické mäsá,  domáce cestoviny a voňavé rizotá. U nás je všetko vždy čerstvé, pripravené v daný deň. Hlavne nech to nie je nuda. 🙂 Hlavne nech to nie je nuda. Suroviny, bylinky používame lokálne, a produkty ako syry, prosciutto či ryby dovážame z Talianska. Rizotá a cestoviny podávame alla carte.  Každý deň máme v ponuke aj čerstvý šalát. 

zMenu má významov niekoľko. 

  • Konceptom čerstvej a sezónnej ponuky sme priniesli v roku 2018 do ružinovskej ponuky obedov ZMENU. 
  • Viete si u nás vybrať z menu. 
  • A do tretice, naše recepty a vlastne všetko jedlo na svete vymyslela naša šéfka Zuzana, tak je to Zuzine Menu. 

V Taliansku vyrobený stroj na cestoviny, krásna ručná práca, nám vnukol do názvu reštaurácie slovo PASTA. 

A aby sme sa zbytočne nepúšťali do boja s blízkymi pivárňami a prevádzkami, ktoré stavili na pivo, tak u nás si viete dať value for money víno. Z každého druhu vám u nás nalejeme aj pohár. A tak sme doskladali názov s WINE. 

Dávame dôraz na obedy, ponúkame  k tomu raňajky .

O to s väčšou radosťou pripravujeme večerné party, akcie pre uzavretú spoločnosť,  víkendové súkromné oslavy, rodinné oslavy, alebo víkendový brunch.

CATERING 

Cateringovým službám sa venujeme už od roku 2006, momentálne pod značkou zMenu Pasta and Wine. Naše dlhoročné skúsenosti s komplexným zastrešením eventu v rámci cateringu sa odrazili aj na počte našich klientov. Je ich takmer 100.