Kategória: Mama

Druhým hlavným partnerom kategórie Mama je internetový obchod a predajňa Kociky.sk, ktorá ponúka široký sortiment detských kočíkov, autosedačiek, hračiek a iných doplnkov.

Cena: Partner venuje víťazom ocenenia WEB, OBSAH a SOCIÁLNE SIETE v kategórii Mama vecné ceny v hodnote 50€. Partner venuje absolútnemu víťazovi honorovanú spoluprácu v hodnote 300€. Partner kategórie zároveň ponúka absolútnemu víťazovi možnosť stať sa súčasťou video kampane “Jazda s kočíkom Mutsy“ po boku známych tvárí z obrazovky.

,,Pre to najdrahšie, len to najlepšie.“

S touto myšlienkou zakladali tvorcovia spoločnosť Kociky.sk. Týmto mottom sa zároveň riadia na predajni v Shopping Palace Zlaté Piesky, kde vás vždy obslúži profesionálny personál.

Predajňa, ako aj eshop ponúka rozmanitú škálu značiek renomovaných výrobcov, ako napr. Peg-PéregoMutsyQuinnyMaxi CosiCybexMamas & PapasSilver CrossBritax RömerCamalebo aj značky BebettoBaby designVenicciAdamexCamarelo.

Cieľom obchodu je vyhovieť čo najširšiemu okruhu zákazníkov, ktorých požiadavky na cenu, kvalitu a dizajn sú rôzne. Jeho ďalším skvelým benefitom je vyškolený personál, certifikovaný na autosedačky a taktiež vyškolený servisný technik, ktorý pomôže zákazníkom v prípade reklamácií alebo servisu kočíka a autosedačky.

Neustále rozširovanie sortimentu predávaných produktov a najlepšia cena pre zákazníka sú základnými bodmi, vďaka ktorým sa spoločnosť Kociky.sk stáva lídrom predaja detského sortimentu.