Partnerom súťaže SUPERBLOGER 2019 je aj značka FITSHAKER, ktorá sa zameriava na online fitko. Víziou Fitshaker je, aby každá žena bola krásna, aby sa premenila na hviezdu, ktorá bude žiariť, nech je kdekoľvek. Aj preto sa rozhodla v kategórii MAMA odmeniť Absolútneho víťaza darčekovou poukážkou na ROČNÉ ČLENSTVO FITSHAKER ZDARMA.

Kľúč k úspechu podľa Fitshaker  je  naozaj jednoduchý „PREMEŇ SVOJU OBÝVAČKU NA FITKO.“  Tento kľúč slúži k tomu, aby každej žene, na ktorú má Fitshaker dosah, doprial  pravidelné cvičenie a zdravé stravovanie.  Vďaka tejto myšlienke sú inšpiráciou tisíckam žien, ktoré pomocou  „virtuálneho“ online fitka cvičia doma v obývačke a premieňajú svoje sny do reality. Okrem kopy endorfínov, ktoré získavajú,  šetria čas, peniaze a prezentujú sa  výsledkami, na ktoré sú právom hrdé! 

Keďže zdravý životný štýl súvisí i so zdravým stravovaním, Fitshaker neleňoší ani v tomto smere a zaplnil stránky chutnými, výživnými a jednoduchými receptami pravidelne publikovanými nielen na Fitshaker blogu, ale i v  kuchárskych knihách a špeciáloch Z FITKA DO KUCHYNE

Najmladším členom Fitshaker rodinky je kniha ZDRAVÍ PAPKÁČI, ktorá sa právom pýši tým, že ukrýva v sebe nielen viac ako 100 receptov už od prvých príkrmov našich ratolestí, ale chutí celej rodinke vďaka variáciám jednotlivých receptov. Navyše sa hrdí titulom, že každej mamičke pomáha, aby vyčarovala svojmu drobcovi skutočné plhohodnotné jedielka, ktoré nielen vynikajúco vyzerajú ale ešte úžasnejšie chutia. 

Určite za spomienku stojí i každoročne vydávaný bestseller v slovenskom a v českom jazyku – FITNESS DIÁR®, ktorý pomáha Fitshakeráčkam zorganizovať si svoj program a realizovať ich vytúžené sny. 

Pritom všetkom je Fitshaker stále len na začiatku svojho veľkého cieľa …ZMENIŤ SVET K ZDRAVŠIEMU A LEPŠIEMU!