Partnerom súťaže je aj slovenská tvorkyňa Ivica Rozehnal, ktorá vystupuje pod značkou ako RIVICA. Ivica sa rozhodla oceniť víťaza ocenenia za najlepší obsah v kategórii MÓDA. Víťaz obdrží voucher v hodnote 200€ .

Ivica Rozehnal tvorí sukne pod značkou RIVICA. Sukne pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá chce vyniknúť, chce byť originálna a elegantná a pri všetkých svojich každodenných povinnostiach sa chce cítiť pohodlne i žensky zároveň.

Ivica a jej príbeh

Ivica pred 2,5 rokmi zahodila úspešne rozbehnutú kariéru v korporátnom biznise a zo dňa na deň sa od počítača posadila k šijaciemu stroju. Vymenila dobre platené miesto projektového manažéra a biznis analytika za prácu krajčírky. Začala si plniť svoj sen módnej návrhárky. Rozbehla vlastnú značku RIVICA, značku lokálnej pomalej módy („slow fashion“), značku pre ženy ako je ona. Na jednej strane silná a nezávislá žena, ktorá pracuje, ale na druhej strane vie, že nechce ukrývať svoju ženskú stránku a vášeň pre módu.

Prečo by ženy mali nosiť sukne?

„Aby žena bola ženou,“ hovorí Ivica. Sukňa je podľa nej najuniverzálnejším kúskom ženského šatníka. Ak treba, zakryje to čo má, správny strih zvýrazní ženskosť, je pohodlnejšia ako nohavice a navyše sa dá skombinovať na X spôsobov. Tá istá sukňa sa dá využiť na rôzne príležitosti. Raz si k nej dáte blúzku a lodičky do práce,  inokedy tričko a tenisky na stretnutie s kamoškami alebo na prechádzku s deťmi. Pre Ivicu je dôležité, aby sa ženy v jej sukniach cítili pohodlne, štýlovo, ale zároveň i žensky.

Príbeh značky

RIVICA má za sebou účasť na Trenčíne Mesto Módy, FASHION LIVE a na viacerých dizajnérskych trhoch (Urban Market, Dizajn Market, Dyzajn Market v Prahe, Dobrý trh, SAShE, POMALO, a mnoho ďalších) a za tie 2 roky si stihla získať klientelu, ženy, ktoré sa k nej vracajú a odporúčajú ju i ďalším ženám. Osobný kontakt je to, čo Ivicu poháňa vpred, reakcie klientiek sú pre ňu podnetom na ďalšiu tvorbu. Jej heslo #VYSUKNISA je známe medzi jej fanúšikmi a jej novotvar „sukňovice“ pre nohavicovú sukňu sa tiež úspešne ujal. Má vlastný ATELIÉR & SHOWROOM, kde za ňou môžu prísť klientky a vyskúšať si kúsky z aktuálnej ponuky, alebo objednať si originálnu sukňu ušitú na mieru… RIVICA splní každé sukňové prianie.

Ivica si splnila svoj sen. A najväčšou odmenou sú pre ňu ženy, ktorým zažiaria oči, keď sa začnú točiť v jej sukni pred zrkadlom.